před 3 měsíci, 19.6.2024

Lichožrouti na škole v přírodě

Celoroční třídní hru na téma Lichožrouti zakončili žáci třetí třídy ve škole v přírodě. V pondělí 10.6. jsme odjeli do kempu na Velehrad, kde jsme se až do čtvrtku společně bavili nejrůznějšími hrami. Přestože nám počasí úplně nepřálo, užili jsme si spolu mnoho legrace. V deštivém počasí jsme se schovávali ve společenské místnosti, kde žáci vypracovávali nejrůznější pracovní listy s lichožroutskou tematikou propojenou s opakováním učiva ze třetího ročníku. Nezbytnou součástí byla výroba lichožroutského trika, v němž jsme společně vítali rodiče, kteří nás přijeli ve středu navštívit na večerní táborák. V průběhu čtyř dnů získali žáci za splnění nejrůznějších sportovních či vědomostních her celkem 5 indicií, které je postupně dovedly na místo, kde byl ukrytý poklad. Unavení, ale šťatní jsme se ve čtvrtek vrátili ke škole, kde už na žáky čekali nedočkaví rodiče.